ارتش تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت

ارتش: تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت استقبال شهاب حسینی علی نصیریان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (661)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (661)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (661)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

این روز ها به هر شبکه تلویزیون که سر بزنی یک نفر دارد مخاطبین را به رای دادن به یک چیزی دعوت میکند. اگر هم دعوت مستقیم در کار نباشد زیرنویس ها مدام خواهان رای دادن به سریال، بازیگر یا مسابقه پخش شده است در شبکه خود هستند. این که جایزه این مسابقه چیست که ارزش اِشغال آنتن گران قیمت تلویزیون را دارد سوالی است که به پاسخ آن نرسیده ایم. ای کاش این تبلیغ ها و دعوت ها فقط محدود به تلویزیون بود! در اینستاگرام هم هر صفحه و یا استوری ای را باز میکنی شاهد یک ستاره فلان مربعی هستی که گرفتن آن منجر به رای دادن به یک نفر میشود. مثل همین استوری پانی پناهی ها که خواسته به شبنم فرشادجو رأی بدهیم!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (661)

هنرمند خاکی یعنی مهسا کرامتی که در روز سیزده به در دست فرزند اش را گرفته و همراه با قابلمه غذا و در کنار مردم در یکی از پارک های شهر پیک نیک کرده است.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

کمی از این کلوز آپ ها ببینید تا کلوز آپ “چطوری ایرانی” که سیزده روز عید روی اعصابمان بود را بشورَد و ببرد.

معمولا پنجره را باز میکنند تا جَوی عوض شود و منظره بیرون را تماشا کنند، نه اینکه پنجره را باز کنی تا دستت جهت گرفتن سلفی فضای مانور داشته باشد!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (661)

عکس پارکیِ تینا پاکروان که جز به نمایش گذاشتن حس و حال بهاری محتوای دیگری ندارد. البته این ها علت نمیشود که پرویز خان پرستویی تصویر ایشان را لایک نکنند!

مریم معصومی در کنار دوستش که هر لحظه ناخن های وی را خوشگل می کند. منظور مریم از “خوشگل”، همان طرح ها و نقش های اجق وجقی است که این روز ها روی دست دختر زن ها به وفور شاهدش هستیم.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

احمد مهرانفر با این پست از فرزند های گروه تصویر برداری سریال پایتخت تقدیر کرد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (661)

جشن تولد کوچک و خانوادگی دوقلو های عزیز سیروس همتی، بهار زن و نگار خانم. تبریک فراوان به این دو عزیز و سیروس همتی بازیگر خوب سینما و تئاتر و همچنین همسر جان.

دروغ اول اپریل که شوربختانه با سیزده به در مصادف شده است و یک رسم من در آوردی به نام دروغ “13” را رقم زده هست، دارد به یک دردسر در حد ملی تبدیل میشود! جهت جامعه ما که روز و شبمان به دوز و دروغ میگذرد و راست و دروغمان قابل تشخیص نیست و همچنین همواره جهت اخبار عجیب آماده ایم، یک دروغ سیزده میتواند موجب سو تفاهم و انتشار خبری نادرست و بعضا دلواپس کننده در سطح جامعه شود. به یاد دارم در سال های اوایل رواج فیسبوک که خبری از پیامرسان های موبایلی نبود، پسری جوان به دروغ سیزده و با همکاری بعضی دوستانش خبر فوت خود را روی فیسبوک گذاشت و گوشی اش را خاموش کرد. همه دوستان و خانواده اش به شدت دلواپس شدند تا اینکه اعلام کرد دروغ است! در این بین یکی از آشنایان به مادربزرگ این پسر که در دِه بود زنگ زده بود و تسلیت گفته بود که موجب شوکه شدن، سکته و فوت مادربزرگ شد. یک شوخی مسخره، مادر بزرگ را کُشت تا هر لحظه دروغ اول آپریل یا دروغ سیزده این خاطره تلخ را به یادم بیاندازد و همواره نسبت به خود متنفرم کند.

واکنش کاوه یغمایی به دروغ سیزده عجیب یک سایت رسمی که اعلام کرده بود کاوه و همایون شجریان قرار است با هم همکاری داشته باشند!

انتقاد پژمان جمشیدی از مسئولین پخش صدا و سیما که هر وقت دلشان بخواهد سریال “دیوار به دیوار” را پخش میکنند. پژمان عزیز حالا که اهل انتقادی بگذار یک انتقاد هم از سریال خنکتان بکنیم، سریالی که به معنای واقعی ستاره سوزی کرده و جدا از تعدادی بازیگر آشنا شده است و تصویر برداری و صدابرداری حرفه ای و با کیفیت، هیچ چیز دیگری ندارد. صفرِ صفر.

گویا اثرات طوفان نمک دریاچه ارومیه به پایتخت کشور عزیزمان ایران هم رسیده است.

لیلا بلوکات در حال به در کردن سیزده، در خارج. ماشاالله ایرانی ها همه جا را آباد کرده اند.

استوری بی خود و بی جهت بهاره رهنما، از درون یک بنای قدیمی.

شوخی عالی پدرام شریفی با کریستیانو رونالدو و تیزر “به وقت شام”، بعد از بازی خارق العاده و گل فضایی این بازیکن در بازی شب گذشته برابر یونتوس. حتما میدانید که کشور عزیزمان ایران با تیم رونالدو اینا در جام جهانی هم گروه است.

هر قسمتی که از پایتخت پخش میشود، بلافاصله هومن سلفی هایی که در طول تصویر برداری آن قسمت گرفته را به اشتراک میگذارد. خدا میداند چقدر جهت آپلود آن ها صبر کرده و مشکل کشیده است!

حامد حدادی و اوشین ساهاکیان، رفقای جدا نشدنی بسکتبال کشورمان. خیلی ها میگویند همین رفاقت باعث شد که اوشینِ دور از روز های اوج، بار دیگر به تیم ملی بازگردد.

سیاوش جان احتمالاً کسی به خوردن این به اصطلاح خودت کباب مگسی ها، مجبورت کرده؟!

شاهرخ استخری دخترش پناه و رفقایش را با هم به سینما برده هست. امیدواریم جهت دیدن “چطوری ایرانی؟!” نرفته باشند و “فیلشاه” مد نظرشان باشد.

نفیسه روشن در این پست، منظورش از نصف تو، همان نصفه هواپیمایی است که در پنجره دیده میشود، هواپیمایی که احتمالاً همسرش خلبان آن هست. خلاصه اینکه یکی از لوس ترین پست های باعشق را به اتفاق دیدیم.

رضا درمیشیان بدون علت خاصی تصویری قدیمی و ناب از ستاره های بی تکرار سینما را به اشتراک گذاشت. داریوش خان مهرجویی، همایون خان ارشادی و عالیجناب عباس کیارستمی. احتمالا مربوط به پشت صحنه فیلم “طعم گیلاس”.

ابراز نگرانی زیست محیطی به سبک حبیب رضایی. البته اگر تا سال 2066 زمین بر اثر انفجار های اتمی و هیدروژنی نابود نشده باشد.

سلطان عبدالله خان اسکندری.

کوروش تهامی خودش متوجه بی سوژگی و عدم فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … شد و در جهت تامین سوژه جهت ما این سلفی یهویی را گرفت.

پست تسلیت بهاره کیان افشار در تصویر العمل به اتفاق تلخ آتش سوزی یک قهوه منزل در اهواز که به کشته شدن تعدادی از هموطنانمان انجامید.

به به ببینید تولد چهار سالگی چه کسی است! تبریک به آقا رضا گلزار دوست داشتنی. امیدواریم در سال تازه بیش از پیش بدرخشد.

سلفی علی عبدالمالکی همراه با جمله ای تاثیر گذار از دانشمند و فیلسوف نامی، “خیلی مخلصیم”.

سالِ نو، آتلیه نو!

روایتِ یک چُرت کوتاه به قلم استاد محمد نادری.

بحران شال در خانواده اسکندری بیداد می کند!

هر خواننده ای در یک دوره ای تصمیم به بلند کردن ریش هایش میکند و سپس آن را میزند (به جز رضا صادقی که ریش تراش اش را گم کرد)، حالا نوبت به بابک جهانبخش رسیده.

افسانه صورت آزاد روز محیط زیست را در خارج و در کنار این پاندای گنده گذراند.

تقلید احسان علیخانی از نقی معمولی، البته مهتابی نقی نیمسوز شده است و پِر پِر می کند ولی جهت احسان تمام سوز! توضیحاتش هم بخاطر دروغ سیزدهی است که گفته شده است و باعث سو تفاهم شده است است.

کلیپی ناراحت کننده و تاسف آور از فردی که یک سگ مظلوم را کتک میزند این روز ها بسیار دست به دست میشود. پریناز ایزدیار هم اینگونه به این ویدئو تصویر العمل نشان داده است.

زانیار در حال دیدن درون خودش در آینه. بعضی از عزیزان گلایه کرده بودید که آیا کمتر از برادران خسروی تصویر میگذاریم، باور کنید این کم کاری از جانب خودشان است وگرنه جهت ما فرقی با سایرین ندارند.

مطلب امروز هم به آخر رسید. ممنون از همراهی تان.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | ستاره | سریال | استوری | تلگرام | سریالی | بازیگر | تصویری | اینستاگرام | سیزده به در

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (661)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (661)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs