ارتش تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت

ارتش: تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت استقبال شهاب حسینی علی نصیریان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری عاشقانه‌های پاپ در برج میلاد

یک گروه از خواننده های پاپ و البته پرمخاطب قرار است در برج میلاد به صورت دسته جمعی برنامه اجر ا کند. خبر این کنسرت چندی است روی خروجی رسانه ها قرار گرفته و در

عاشقانه‌های پاپ در برج میلاد

باعشق های پاپ در برج میلاد

عبارات مهم : کنسرت

یک گروه از خواننده های پاپ و البته پرمخاطب قرار است در برج میلاد به صورت دسته جمعی برنامه اجر ا کند. خبر این کنسرت چندی است روی خروجی رسانه ها قرار گرفته و در این بین نام بعضی از اشخاص نام آشنا و خوانندگان موسیقی پاپ دیده می شود. آن طور که در این خبر حکایت شده، این کنسرت گروهی «عاشقانه های پاپ» نام دارد و قرار است سه اجرا در برج میلاد داشته باشد. لیست خوانندگانی که در این کنسرت حضور دارند، نسبت به دیگر کنسرت های تک نفره و… بلندبالاست. بنابر این خبر، قرار است روزبه نعمت اللهی، امیرعباس گلاب، رضا صادقی، حمید حامی، مهدی یراحی و سیامک عباسی روی سن حاضر شوند و جهت علاقه مندان برنامه اجرا کنند.

یک نمونه منحصربه فرد
کنسرت ها با این تعداد از خوانندگان هم به صورت زنده خیلی در کشور ما مرسوم نبوده هست؛ به همین علت آنچه در این کنسرت اهمیت دارد و نظر مخاطبان موسیقی پاپ را جلب کرده (طوری که بلیت دو اجرا تمام شده است است) این است که خوانندگان به صورت یکسان برنامه اجرا خواهند کرد! کنسرت «عاشقانه های پاپ» با رهبری و تنظیم رضا تاجبخش تدارک دیده شده است است و محمدرضا عقیلی هم سرپرست گروه هست. این نام ها این را می گوید که قرار است کنسرتی پر از «نام» داشته باشیم.

پیش از این یک بار در زمانی که مرحوم مرتضی پاشایی زنده بود تعدادی از خوانندگان پاپ به صورت یکسان در یک ویدیو حاضر شدند و برنامه ضبط کردند. تقریبا می شود گفت با این حجم و تعداد از خوانندگان کاری به صورتی زنده و یکسان انجام نشده است و این کنسرت پرتعداد از خوانندگان پاپ را می توان نخستین نمونه آن دانست؛ البته تا جایی که ما در یاد داریم. نمونه دیگر هم ویدیو های دسته جمعی است که در خارج از کشور تولیدشده و به خاص در قدیم به مناسبت هایی مانند عید نوروز منتشر می شد.

البته پیش از این خوانندگان پاپ چند باری برنامه های یکسان زنده، روی سن، انجام داده اند. بعضی از این برنامه ها به طور معمول با همراهی یک خواننده گمنام و یک خواننده پرآوازه برگزار شده است و معمول این است که چنین کنسرت هایی جهت حمایت از خواننده کمتر آشنا شده است برگزار می شود؛ ولی این کنسرت جمعی که تقریبا می شود گفت نخستین نمونه، منظور با این تعداد خوانندگان صاحب نام، هست، شاید به همین علت در وقت ١٥ روز مانده به اجرا با استقبال خوبی مواجه شده است است.

نخستین نمونه چهارتایی
اردیبهشت ٩٥ هم یک کنسرت یکسان با حضور چهار ستاره موسیقی پاپ کشور عزیزمان ایران البته در آلمان و شهر «اوبرهاوزن» برگزار شد. در آن کنسرت، محمد اصفهانی، بنیامین، محمد علیزاده و شهرام شکوهی روی صحنه رفتند تا نخستین کنسرت خواننده های داخل کشور عزیزمان ایران در این شهر روی صحنه برود. یکی از شاخصه های آن کنسرت این بود که تا آن زمان، هیچ خواننده مجاز داخلی و ایرانی در سالن محل برنامه، اجرایی نداشته است.

کیش هم که به عنوان مرکز کارهای عجیب وغریب فرهنگی معروف هست، البته کنسرت یکسان داشته، ولی هیچ وقت این کنسرت ها تا این تعداد خواننده صاحب نام را در خود جای نداده بود. جالب این است مجموعه ای که قرار است این برنامه را اجرا کند، چندی است کارهای خاصی در برنامه دارد.

زمستان ١٣٩٥ ناگاه خبری منتشر شد که این شرکت قرار است با «محمدرضا گلزار» برنامه اجرا کند. بلافاصله بعد از انتشار این خبر، روابط عمومی شرکت با تایید آن گفت: محمدرضا گلزار به تازگی قرارداد جدیدی با شرکت ما امضا کرده که به موجب آن نخستین کنسرت مستقل خودش را به عنوان خواننده در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد کرد. او گفته بود به محض نهایی شدن برنامه ها و صدور مجوزهای آن، اطلاعات و جزییات بیشتری را در این باره منتشر خواهیم کرد.

محمدرضا گلزار هم بعد از انتشار این خبر، در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: همکاری من با موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت دوست خوبم محمدرضا خانزاده شروع شده است است و به زودی تاریخ کنسرت پایتخت کشور عزیزمان ایران را اعلام می کنم.

چند سوال
این که کارهای تازه و نو در زمینه موسیقی انجام شود، به طور قطع خوب هست، ولی احتمالا جهت انجام هر کار خوبی هم سوالاتی وجود خواهد داشت. پرسش این است که هنگامی که نام هر کدام از این خوانندگان و سابقه کنسرت های آنها را بررسی کنید، خواهید دید به تنهایی می توانند مخاطبان زیادی را به سالن های موسیقی بکشانند، ولی حالا چه الزامی پیش آمده است که باید ٦خواننده در کنار هم روی سن قرار بگیرند و بخشی از ملت هم افسوس این را بخورند که آیا نتوانستند به این کنسرت بروند؟

عاشقانه‌های پاپ در برج میلاد

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: کنسرت | برنامه | برنامه | موسیقی | خواننده | محمدرضا | کنسرت ها | خواننده | خوانندگان | خوانندگان پاپ | محمدرضا گلزار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs