ارتش تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت

ارتش: تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت استقبال شهاب حسینی علی نصیریان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عارف تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست مجلس ندارد / عضو فراکسیون امید

بنده در صحبت‌هایی که با آقای عارف داشته‌ام، چیزی از وی نشنیدم که نشان‌دهنده این باشد که وی تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس داشته باشد. 

عارف تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست مجلس ندارد / عضو فراکسیون امید

عضو فراکسیون امید: عارف تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست مجلس ندارد

عبارات مهم : انتخابات

بنده در صحبت هایی که با آقای عارف داشته ام، چیزی از وی نشنیدم که نشان دهنده این باشد که وی تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات هیئت رئیسه مجلس داشته باشد.

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: «عارف» تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست مجلس ندارد.

محمدرضا نجفی عضو فراکسیون امید (اصلاح طلب) مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات هیئت رئیسه مجلس در سال سوم مجلس دهم و برنامه های این فراکسیون در این باره، گفت: گمانه زنی ها جهت گزینه های انتخابات هیئت رئیسه مجلس در فراکسیون امید مطرح شده است و بعضی دوستان جهت عضویت در هیئت رئیسه مجلس اعلام آمادگی کرده اند، ولی اینها فقط در حد گمانه زنی است.

عارف تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست مجلس ندارد / عضو فراکسیون امید

وی راجع به گزینه های احتمالی فراکسیون امید جهت ریاست مجلس، اظهار داشت: بنده در صحبت هایی که با آقای عارف داشته ام، چیزی از وی نشنیدم که نشان دهنده این باشد که وی تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات هیئت رئیسه مجلس داشته باشد، بنده چنین برداشتی ندارم که آقای عارف بخواهد در این مسئله ورود کند.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه از همه جناح ها و گروه ها می شنوم که علاقه مند هستند و ضرورت می بینند که در انتخابات هیئت رئیسه مجلس ورود کنند، افزود: اینها فعلا در حد استمزاج ها و مشورت های فردی است و نمی توان این پرسشها را به اشخاص نسبت داد و راجع به آن اظهار نظر کرد، لیکن جنبه گفت وگوهای فردی دارد.

بنده در صحبت‌هایی که با آقای عارف داشته‌ام، چیزی از وی نشنیدم که نشان‌دهنده این باشد که وی تمایلی جهت کاندیداتوری در انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس داشته باشد. 

نجفی تصریح کرد: بسیاری از نمایندگان احساس می کنند که شاید مورد نیاز باشد مقداری تغییرات در مجموعه فعلی هیئت رئیسه و یا چنین موقعیت هایی ایجاد شود.

براساس آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هفتم خرداد هر سال انتخابات هیئت رئیسه مجلس برگزار می شود که براساس آن رئیس، نواب، دبیر،کارپرداز و سخنگوی هیئت رئیسه پارلمان با رأی اکثریت نمایندگان مجلس جهت یک سال آتی گزینش می شوند.

واژه های کلیدی: انتخابات | ریاست مجلس | هیئت رئیسه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs