ارتش تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت

ارتش: تئاتر نمایش اعتراف همکاری موفقیت استقبال شهاب حسینی علی نصیریان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی این جلسه نماد مردم‌سالاری است / رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس‌جمهور

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم حکم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی تاکید کردند: اهمیت این جلسه از دو نظر هست؛ یکی اینکه شروع یک دوره ی مدیریت

این جلسه نماد مردم‌سالاری است / رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس‌جمهور

رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ مدیر جمهور: این جلسه نماد مردم سالاری است

عبارات مهم : انقلاب

مقام معظم رهبری جلسه تنفیذ ریاست جمهوری حسن روحانی را نماد مردمسالاری دانستند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم حکم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی تاکید کردند: اهمیت این جلسه از دو نظر هست؛ یکی اینکه شروع یک دوره ی مدیریت تازه کشور است که این امیدواری وجود دارد که ان شاءالله مسئولانی که همراه با مدیر جمهور محترم و منتخب وارد میدان عمل خواهند شد، با ابتکارات و توانمندی های بیش از گذشته ملت را خرسند کنند و همین خواسته ها و مطالبی که مدیر جمهور محترم بیان کردند، این ها را برآورده کنند.

ایشان افزودند: جهت دوم این است که این جلسه نماد مردم سالاری هست، این دوازدهمین جلسه از این قبیل -از اول انقلاب تا امروز- هست؛ یعنی ملت کشور عزیزمان ایران دوازده مرتبه از شروع انقلاب در گزینش مدیران طراز اول کشور نقش آفرینی کرده اند؛ این خیلی مسئله ی مهمی است.

این جلسه نماد مردم‌سالاری است / رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس‌جمهور

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین سه جهت گیری دولت دوازدهم را برشمردندو تاکید کردند:جهت گیری اول؛ پرداختن به پرسشها مردم هست. پرداختن به پرسشها داخلی، پرسشها مردم، مسئله معیشت و اقتصاد؛ که این دو را باید به نقطه قابل قبولی در طول این چهار سال برسانید. جهت گیری دوم؛ تعامل گسترده با دنیاست. این درست نقطه برابر آن چیزی است که دشمن های ما و سلطه گران عالم دنبالش هستند. ما می توانیم با دنیا ارتباطات وسیع و گسترده ای داشته باشیم، هم به ملت ها و دولت های دیگر کمک کنیم، هم از کمک آنها بهره مند بشویم. جهت گیری سوم؛ در برابر هر سلطه طلبی با صلابت و قدرت ظاهر بشوید. آن سلطه طلب هر که میخواهد باشد، امروز از همه متجاوزتر و وقیح تر رژیم ایالات متحده آمریکاست، در برابر اینها با صلابت، با قدرت، با اعتبار ی اقتدار ملی و کمک این مردم می توانید از ترفندهای آنها جلوگیری کنید و آن را دفع کنید.

این خبر تکمیل می شود.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم حکم تنفیذ حکم ریاست جمهوری حسن روحانی تاکید کردند: اهمیت این جلسه از دو نظر هست؛ یکی اینکه شروع یک دوره ی مدیریت

واژه های کلیدی: انقلاب | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs